מה זה Surface Dial ולמה אתה חייבים אחד כזה?

אם אתה עוסק בכל תחום היצירה הממוחשבת, בין אם זה כולל עריכה של תמונות, של מוזיקה או אולי של אתרי אינטרנט ועיצובים שונים, הרי שאתה חייב להכיר את המכשיר שנקרא Surface Dial עבור Surface Studio. מדובר על המכשיר שמתחרה באופן ישיר ב IMAC של חברת אפל ויש לו יכולות רבות ונתונים פיזיים שיוכלו בוודאי להתאים לעבודה שלך. מדובר על מכשיר קטן יחסית אך עם יכולות מופלאות כמו:

  • אחסון
  • עיצוב
  • כניסה ויציאה
  • ניווט ועוד

המכשיר הזה יוכל ללוות את כל תהליך היצירה שלך כבר משלב הרעיון ועד השלב שבו אתה באמת יוצר את מה שחשבת עליו, אז למה לחשוב פעמיים? כאשר ביד אחת אתה מחזיק מכשיר כמו Surface Dial וביד השנייה יש לך עט אלקטרוני אתה יכול להיות בטוח שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת ולכן מדובר על השקעה משתלמת ביותר.

איפה קונים מוצרים כאלה?

סביר להניח שגם אתה, כמו רבים אחרים, תוהה איפה כדאי לקנות את כל המוצרים הממוחשבים שלך ואת הגאדג’טים השונים. זה לא סוד שמכשירים כאלה נמכרים בהרבה מאוד חנויות פיזיות, אך האם חנות פיזית זו הכתובת שתוכל להתאים לך? לא בטוח. מכשירים כמו Surface Dial אתה יכול גם לקנות באינטרנט בצורה הרבה יותר נוחה, משתלמת וכדאית, אז למה שלא תבדוק את האפשרות הזאת לעומק? הימים שבהם הייתה צריך לרוץ לקניון ולהתאים את עצמך ללוח הזמנים של החנויות השונות עברו חלפו להם כי באינטרנט אתה יכול לקנות הכול 24/7, אז למה שלא תנסה זאת?

האם מי שכבר קנה מכשירים כאלה יצא מרוצה?

אם יש לך דילמה לגבי רכישת מכשיר כמו Surface Dial או לגבי רכישת מכשירים טכנולוגיים אחרים בהחלט אפשר להבין אותך. העניין הוא שהשוק של ימינו מוצף בלא מעט אופציות, דבר שפעמים רבות עלול ליצור בלבול אצל הלקוח. לכן כדאי יהיה לבדוק מה אומרים המומחים בתחום ומה אומר מי שכבר קנה את המכשיר. האם הוא יצא מרוצה? האם גם בעיניו מכשיר כמו Surface Dial באמת מהווה תחרות משמעותית למכשירים של חברת אפל? אין סיבה לבצע רכישה שאח”כ לא תשתמש בה ולכן שווה לבדוק כמה שיותר פרטים לפני שאתה קונה מוצרים טכנולוגיים חדשים.