שימוש בטכנולוגיה לשיפור הנראות של העסק שלכם

בתור בעל פיצרייה, תמיד תהיתי מה תהיה הדרך הטובה ביותר לבלוט מול המתחרים, ולגייס לקוחות חדשים. העסק שלי ממוקם ברחוב מרכזי בעיר, ובכל זאת לא תמיד יש תנועה של לקוחות לפיצרייה שלי. אם תוסיפו לכך את העובדה שבאזור זה פועלות עוד 3 פיצריות מתחרות, בוודאי תבינו עד כמה קשה היה לי לגרום ללקוחות פוטנציאליים להיכנס דווקא לעסק שלי.

ניסיתי הרבה שיטות, ולא הצלחתי למצוא את שביל הזהב. מצד אחד, ידעתי שעליי להשקיע כסף על מנת לראות תוצאות. מצד שני, קשה היה לי למצוא שיטה יעילה שתעניק לי את הרווחים הראשונים לגדילה וצמיחה. הכל השתנה כשגיליתי את תחום השילוט המואר והתחלתי לנצל אותו לטובתי.

פתאום מגיעים לקוחות חדשים

כבר בימים הראשונים הבנתי שאני לא יכול להסתפק בשילוט סטנדרטי. כשרוב הפעילות של הפיצרייה שלי מתרכזת בשעות הערב, הבנתי שהשילוט הרגיל שיש לפיצרייה שלי פשוט לא מספיק. לכן פניתי לחברה המתמחה בשילוט מואר, ויחדיו עיצבנו 3 שלטים מוארים לעסק שלי: שלט ראשי גדול, המואר בתאורת ספוטים חזקה, שלט קטן יותר על דלת הכניסה, הבנוי מתאורת ניאון מהבהבת, ועוד שלט עומד, שבו אני מעדכן את המבצעים התקופתיים שלי בלוח מואר וצבעוני.

בחודשים האחרונים אפשר לראות צמיחה משמעותית במספר הלקוחות המגיעים אל העסק שלי. ללא פרסום באף אפיק אחר, הצליחו שלטים מוארים פשוטים למדי לעשות את מה שלא הצלחתי להשיג עד כה.

גיליתי עד כמה קל לראות את השלטים ולזהות אותם בין עשרות עסקים אחרים ברחוב בו אני נמצא. מלבד העובדה שעכשיו אני בולט באופן משמעותי יותר על רקע שאר החנויות ובפרט על פני מתחריי בתחום הפיצריות והמזון המהיר, יש לי גם את היכולת להניע אנשים לפעולה ולעודד אותם לבצע הזמנות ומשלוחים. יתרה מכך, השלטים המוארים עובדים בשבילי גם מעבר לשעות הפעילות של העסק, ומבטיחים שגם אז עוברים ושבים ידעו על נוכחותה של הפיצרייה שלי ברחוב.

שלטים אפקטיביים בטווח הקצר והארוך

אין מילים לתאר את היעילות של שלטים מוארים עבור העסק. אני חייב להודות לכל אנשי המקצוע שליוו אותי, ועזרו לי להבין את ההבדלים בין השלטים השונים, ולבחור באלו המתאימים לצרכיי ולתקציבי. הצלחתי לגבש תקציב אידיאלי עבור פרסום ושיווק של העסק, בעיקר בזכות שלטים אפקטיביים, המוכיחים את עצמם בטווח הקצר והארוך.

ולמי מכם שחושש כי השימוש בשלטים מוארים מגדיל משמעותית את צריכת החשמל, וכפועל יוצא גם את הוצאות העסק, אני יכול לשלוח רק מילות הרגעה. כי העלייה בהכנסות ובתועלת שמשיגים אותם שלטים בהחלט מכסה את ההשקעה, ואף מעבר לכך.