יודעים מי נכנס אליכם – בקרת כניסה

מערכות בקרת כניסה הן מערכות שמצויות בדרך כלל בכניסה לכל בית עסק, חברה ומגדל יוקרה. במקרים רבים ניתן לראות מערכות אלו גם בכניסה לבתים פרטיים ולבנייני דירות.  הסיבה לכך היא שאנשים מודעים לסכנות שבחוץ ומעוניינים לדעת ולאשר כל אדם שמעוניין להיכנס אל השטח הפרטי שלהם או אל מקום העבודה שלהם. פעמים רבות מערכות אלו  מותקנות גם בכניסה לחדרי מלון, בכניסה למשרדים בתוך בניין מסוים, מוסדות רפואה, מעבדות ועוד.

קצת על מערכות בקרת כניסה

נכון להיום יש סוגים רבים של מערכות בקרה , אם הכוונה היא אל קודנים בהם יש להקיש קוד מסוים על מנת להיכנס לבית, לחדר או למשרד. יש חריצים מיוחדים שמיועדים להעברת כרטיסים מקודדים (חכמים) שמאפשרים כניסה אל מקום מסוים, חיישני קירבה וכן מערכות כניסה ביומטריות שפועלות בהתאם לטביעת אצבע/אצבעות או צילום של העין. חשוב לקחת בחשבון שמערכת כניסה אחת לא בהכרח תתאים למקום מסוים, כמו מערכת אחרת. בנוסף, תמיד חשוב לקחת בחשבון שיקולים שונים, כמו למשל שיקולי תקציב ושיקולי ביטחון. בכדי לוודא שאתם קונים את אותה מערכת המתאימה לבית או לעסק שלכם חשוב להקפיד ולהיפגש עם יועץ מטעם חברה שמספקת פתרונות מתקדמים חדשניים בתחום הנוכחות והביטחון.

הכנה מקדימה ובחירה נכונה

  • תקציב – תמיד חשוב להגדיר מראש את אותו תקציב שישמש אתכם לרכישת מערכת בקרת כניסה.
  • תוספות- תמיד יש לברר באותו מקום בו אתם מתכננים לקנות את המערכת אם הקנייה כוללת גם התקנה ומהי העלות של ההתקנה.
  • ביטחון- תמיד יש לבחור את אותה מערכת בקרה שיכולה להבטיח לכם את אותו ביטחון בו אתם מעוניינים. כלומר, מערכת שמתאימה במאת האחוזים למשרד שלכם, לבית שלכם או לכל מקום אחר בו אתם מעוניינים להתקין אותה.
  • יתרונות וחסרונות – ההמלצה שלנו היא תמיד לדעת מהם היתרונות ומהם החסרונות של כל אחת מאותן מערכות בקרת כניסה שמתאימות למטרה שלכם. רק לאחר ידיעת כל החוזקות של המערכות ועקב האכילס שלהן, רק אז תוכלו לבחור באותה מערכת שמתאימה למקום שלכם.
  • אחריות – תמיד יש לברר האם יש אחריות על המוצר אותו אתם קונים, לכמה זמן האחריות תקפה ומה היא כוללת.

לסיכום, רק לאחר שאתם מגדירים את התקציב ואת המטרה שלכם ורק לאחר שאותם בודקים את איכות המוצר, היתרונות, החסרונות והאחריות שלו, תוכלו להיות בטוחים שאתם קונים את מערכת בקרת הכניסה המתאימה לכם. בהצלחה!