גיבוי בענן לעסקים: הגנה קבועה על הנתונים שלכם

התשתיות הממוחשבות של היום דורשות אבטחה בלתי חדירה, ועסקים פונים היום יותר ויותר לאפשרויות גיבוי בענן לעסקים. הגנה כזאת לא יכולה להיות רק אביר עם שריון נוצץ, אלא גם שירות מקיף שמבטיח כי הנתונים העסקיים שלכם לא ייפגעו.

מספר גדל והולך של ארגונים מפעילים כיום בבתי העסק שלהם אסטרטגיית גיבוי בענן לעסקים, המחייבים כי תפקודי ה-IT שלהם יעברו לענן, בעיקר בזכות הזריזות התפעולית, היעילות ומבנה העלויות המושך שמאגר נתונים מאובטח שממוקם מחוץ לארגון, יכול לספק.

מה מציעים שירותי גיבוי בענן לעסקים

שירותי גיבוי בענן לעסקים מציעים תשתית להגנת נתונים שממוקמת בענן ומפשטת את העבודה. השירות מאפשר לגבות את היישומים הארגוניים ולהעביר נתוני גיבוי בצורה חלקה לענן לפי בחירתכם, ללא צורך בהתקנת מכשיר וירטואלי נפרד.

שירות זה מתכנן גם את האיזון האופטימאלי בין ביצועי גיבוי בענן לעסקים לבין המחיר, באמצעות הגנה אוטומטית על נתונים, בגישה חכמה ורב שכבתית – ממערכים מקומיים ועד לענן.

התנהלות זו מאפשרת לעסקים למנף בקלות את הנתונים הכלכליים של העסק, את ההתנהלות הזריזה ואת היכולת לשאוב נתונים חשובים במקרה של תקלה במערכות הממוחשבות בארגון, תוך אפשרות להמשיך להשתמש בתשתית המקומית לשחזור תפעולי מהיר ואמין.

איך נראה תהליך התאוששות מאסון ארגוני עם מחשוב ענן לעסקים?

גיבוי בענן לעסקים מאפשר לארגונים להתאושש במהירות מקריסת מערכות ממוחשבות או כל תקלה מערכתית אחרת שעלולה להשבית את העבודה או חמור מכך, להוביל לאובדן נתונים חשובים. אם ארעה תקלה חמורה במערכות הממוחשבות בבית העסק שלכם, כך תתאוששו במהירות וביעילות:

  • מחשוב ענן לעסקים מאפשר לכם להפחית את הסיכון להשבתה תוך הימנעות מהעלות והמורכבות של בנייה ותחזוקה של אתר משני.
  • שירותי גיבוי בענן לעסקים מספקים חלופה הולמת להתאוששות מקריסת מערכות ממוחשבות בבית העסק, במיוחד כאשר קיימת סכנה לאובדן נתונים חשובים.
  • גיבוי בענן לעסקים מגן על בית העסק מפני אובדן נתונים חשובים באמצעות שחזור נתוני גיבוי מהענן, לכל מערכת גיבוי מקומית או מבוססת ענן, בכל מקום.
  • התנהלות זו מבטיחה אחסון מאובטח בענן עם הצפנת תנועה וחסינות נתונים.

מה זה אחסון אתרים בענן?

במילים פשוטות: אתרים מתארחים בשרתים. שרת הוא מחשב חזק מאוד שמבצע רק שירות פשוט אחד או שניים, ומכן המונח “שרת”. אחד השירותים המוצעים על ידי חברות שנותנות שירותי גיבוי בענן לעסקים, הוא שירות אחסון אתרים בענן, שמספק את שטח השרת ואת הטכנולוגיה לגישה לאתר שלכם באינטרנט.

זוהי שיטת גיבוי בענן לעסקים שמאפשרת לאנשים למצוא את האתר שלכם באמצעות הזנת כתובת האתר שלכם בדפדפן האינטרנט על מנת לראות אותו באופן מקוון.

בשורה התחתונה, גיבוי בענן לעסקים מציע שירותי גיבוי נתונים ואחסון אתרים דרך מארח אינטרנט, וזה כולל את כל המידע המקוון שלכם, כולל תמונות, סרטונים, קבצים, טקסטים – פשוט הכול.