בניית אתר לעסק שלכם

האם העסק שלכם חייב אתר? בימינו אדם ששואל את השאלה הזו דומה לאדם ששואל האם העסק חייב לקוחות. כאשר אנשים מתעלמים מן הצורך באתר עבור העסק שלהם הם בעצם מתעלמים מהמשך הדרך. אפילו עסקים משגשגים יאבדו לקוחות עם הזמן לטובת חברות שמציעות אתר ידידותי, מרשים ואינפורמטיבי. הלקוחות כיום מתייחסים לאתר האינטרנט כאל חלק אינטגראלי מתדמיתו של העסק, כדרך ליצירת תקשורת וכמובן גם כדרך לביצוע עסקים מולו. כאשר הלקוחות יחפשו אתכם ברשת וכלום לא יעלה זה ישפיע על הדימוי של העסק כולו. בנוסף יש לקחת בחשבון את הלקוחות שעדיין לא מכירים אתכם ושיכולים לגלות את העסק שלכם באמצעות חיפושים באינטרנט.

בניית אתרים לעסקים אינה מהווה אתגר גדול כיום. ישנן חברות רבות שמציעות שירותי בניית אתרים, אבל כאשר אתם בוחרים את החברה שתבנה את האתר שלכם כדאי לתת את הדעת על כמה דברים. ראשית – הניסיון, הוותק והיכולות שהחברה מציגה. שנית – הכימיה וההתנהלות מול נציגי החברה אשר תהיה לה השפעה גם על המשך הדרך שתעשו ביחד. ולבסוף – יכולת לתחזוקה, תוספות ושיפורים בעתיד. נושא עיצוב האתר גם הוא חשוב ביותר, שכן העיצוב אמור לשדר את המיתוג והדימוי הרצוי עבורכם. לאחר שליבנתם את כל הסוגיות הללו וסגרתם את שאלת המחיר תוכלו להתקדם לתהליך עצמו.

תהליך עיצוב ובניית אתר

כאשר אנו עוסקים בתהליך של בניית אתרים לעסקים לרוב מדובר בתהליך מובנה ופשוט. ראשית, נציגי החברה שתקים את האתר צריכים לעזור לכם להגדיר את מטרות האתר, את חווית המשתמש בו ואת הפעולות שאפשר יהיה לבצע. תהליך זה נקרא אפיון האתר והוא משלב בין הידע המקצועי של חברת התכנות לבין הידע הפרטי שלכם על הפרמטרים המיוחדים של העסק ושל הלקוחות שלכם. לאחר מכן תבוצע עבודת העיצוב שגם היא צריכה לעבור משוב ואישור שלכם. כעת תבוצע העבודה בפועל ולאחר בדיקות ואישורים האתר יעלה לאוויר.

אחרי השלמת תהליך של בניית אתרים לעסקים מומלץ לתת את הדעת על הנושא של קידום האתר. הכוונה במילים ‘קידום האתר’ היא בפשטות להעלות את האתר שלכם למקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל. מעבר לחיפוש שיבוצע ספציפית לגבי העסק שלכם שבו אתם חייבים לעלות, ישנם חיפושים רלוונטיים שונים שכדאי לעסק לעלות בהם כדי להיחשף ללקוחות נוספים. חברות קידום אתרים יודעות כיצד לקדם את האתר למקום גבוה יותר, אבל חשוב לדעת מראש שמדובר בתהליך שדורש זמן והשקעה.